Ogłoszenie

Ważne informacje


»Jesteśmy razem już ponad dwa tygodnie! Napisaliśmy ponad 900 postów i mamy 23 zarejestrowanych użytkowników. Dziękujemy!«
»Wciel się w postać kanoniczną!«
»Rozpoczynamy pierwszy event na forum!«


Pogoda

Wiosna daje się we znaki, choć czasem bywa kapryśna. Gdzieniegdzie może popadać deszcz, temperatura dość znośna, choć nie jest wcale tak ciepło jak dawniej.

#1 2012-03-31 14:27:47

 Dark Angel

http://i42.tinypic.com/33m4utd.png

Skąd: Geveze (Francja)
Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 1
Punktów :   

KP DarkAngel

Imię: Angel
Nazwisko: Dark
Płeć: Kobieta
Wiek: 12
Rasa: Czlowiek
Organizacja: Brak
Domena: Darkus
Bakugan strażniczy: Kiel (600G)
Opis : Kiel jest bakuganem przypominajacego wilka. Gdy jest wsiekly jego oczy blyszcza barwia czerwieni. Zaczynajac walke otacza go granatowa powloka. Jest to jakby znak do ataku. Do lap ma przyczepione lancuchy na znak uwiezi go w Nowej Vestroi.
Wyglda mniejwiecej tak Wyglad Kla


Historia: Narodzil sie tuz po tym jak Mlodzi Wojownicy opuscili Nowa Vestroie. Na poczotku szukal swojego stworzyciela lecz mu sie to nie udalo. Podczas kiedy Mlodzi Wojownicy wracali na Ziemie zobaczyl portal i wbiegl do niego. Mial pewnie dosc mieszkania w tamtym swiecie. Jakos nie zywil spejalnej sympatii do innych Bakuganow. Kiedy dotarl na moja planete czul sie zagubiony. Pozniej po walce z innymi bakuganami stracil pamiec, az wkoncu ja go znalazlam.


Charakter : Nie za czesto do mnie przemawia, raczej jest opanowanym i spokojnym Bakuganem. Nie ma uczuc tak jak wiekszosc z jego rasy. Jednak jesli cos mi lub jego przyjaciolom grozi nie potrafi powstrzymac gniewu. Zazwycaj nie slucha sie na poczatku walki.



Wygląd: Jestem brunetka, moje wlosy siegaja do ramion. Nosze bluzke 3/4 rekawa w kolorze bialo-blekitnym oraz biale bojowki. Nigdy nie rostaje sie z moja torba przekladana przez ramie i moneta ktora uzywam za naszyjnik.Biale adidasy oraz tego samgo koloru rekawiczki bez palcow.

Charakter: Spkojna ale latwo mnie zdenerwowac, wiec lepiej uwazac. Walcze tylko wtedy jesli mam powod lub kaprys. Nie myslcie sobie ze jestem zarozumiala, poprostu mam taki charakter.

Historia: Od najmlodszych lat kochalam Bakugany. Najbardziej podziwialam te z Darkusa. Kiedy uslyszalam ze znow mozna miec wlasne bardzo sie ucieszylam. Gdy zaczelam poszukiwania partnera bylo ciezko. Zaden mnie nie chcial lub juz mowil zema swojego wojownika. Ciekawilo mnie czy to byly tylko wymowki czy prawda. Pewnego dnia wracalam pozniej ze szkoly niz zwykle. Ujzalam nagle portal miedzy wymiarowy. Wyskoczyl z niego maly Bakugan. Zdziwilam sie poniewaz tylko Legendarny Drago mogl tego uzywac. Sledzilam go i sprawdzalam jakie ma zamiary. Blakal sie po miescie kilka godzin. Kiedy jakis dzieciak probowal go zlapac przegonilam go. Po kilku wymienionych zdaniach dowiedzialm sie ze ma na imie Kiel. Szukal swojego stworzyciela, opowiedzialam mu wszystko co wiedzialam na temat narodzin Bakuganow. Wtedy postanowil ze do mnie dolaczy do czasu odnalezienia swojego prawdziwego mistrza. I tak zdobylam tytul Wojownika. 

Gotówka: 2500$
Inne Bakugany: Na razie brak
Karty Otwarcia: Reaktor Darkusa
Specjalne Karty Supermocy: Na razie brak

Ostatnio edytowany przez DarkAngel (2012-03-31 14:28:18)

Offline

 

#2 2012-03-31 15:03:01

Andrzej

http://i39.tinypic.com/inr9s9.png

Skąd: Ziemia.
Zarejestrowany: 2012-03-19
Posty: 585
Punktów :   
Imię i Nazwisko: Amy Flame.
Wiek: 15 lat.
Bakugan Strażniczy: X.
Gotówka: 2000$.
Domena: Pyrus.

Re: KP DarkAngel

Opisz Supermoce Bakugana i jakbyś mogła popraw błędy w karcie, jeśli chodzi o pismo i polskie znaki ;__; .


Karta Postaci

http://s3.ifotos.pl/img/bapng_rnxqrwr.png

"Nasze życie jest jak senat, rządźmy więc w nim!"
~Ja ;]

Offline

 

Toplisty:
Toplista Bakugan
Reklama:

Nasz banner: zapraszamy do wymiany!

Bakugan-Club

Kontakt z administracją
Amy 6541317
Kai ********
Ukyo 9918373

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Frankfurt